Glassformar / konfektyrformar

Glassformar / konfektyrformar
Glassformar / konfektyrformar
Glassformar / konfektyrformar
Glassformar / konfektyrformar
Glassformar / konfektyrformar
Glassformar / konfektyrformar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GLASSFORMAR / KONFEKTYRFORMAR, 38 st, tenn, 1900-talets första hälft, längd 9,5-10 cm.

Bruksslitage, ställvis rost.

874069

2021-02-26