Sängbord 1900-tal rokokostil

Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil
Sängbord 1900-tal rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bemålade i svart, beslag i mässing, 3 lådor, höjd ca 71, 32x43 cm

Senare bemålade

874075

2021-02-08