Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Bergslandskap med fors, olja på pannå, ca 30x40 cm

Krackelyr

874078

2021-02-08