Klubbat för:
500 SEK
2 000 SEK
FRIEDRICH SONNENSTERN SCHRÖDER (1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 201/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm
874081
2021-02-11