Sonnenstern litografi

Sonnenstern litografi
Sonnenstern litografi
Sonnenstern litografi
Sonnenstern litografi
Sonnenstern litografi
Sonnenstern litografi

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

FRIEDRICH SONNENSTERN SCHRÖDER (1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 201/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm

874081

2021-02-11