José Manuel Broto färgserigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOSÉ MANUEL BROTO (född 1949): komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 15/75, oramat blad, bladstorlek ca 63 x 90 cm

874083

2021-02-13