Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Liggande modell, monogramsignerad i plåten, etsning, 1896, 8,3x11,3 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 17

874086

2021-02-08