Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): "Toshiko", signerad, daterad a tergo Maria Manuela 2006 samt betitlad, akryl på duk, 80x40x7 cm.
Proveniens: Galleri GKM, Malmö
Smärre bruksslitage
874088
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här