Tillskriven Sigrid de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGRID DE ROUGEMONT WAHLSTRÖM (1888-1984) tillskriven: Modell i hatt, otydligt signerad, olja på duk, skissmåleri på baksidan, 72 x 52 cm

874090

2021-02-28