Edition Luxe Zenith Armbandsur 18K 1960-tal

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ZENITH, armbandsur, 18K, 1960-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med monogram, senare halvstel länk med viklås 18K ej original, ref nr. 566A409, verk nr. 6276841, kaliber 2542PC, diam ca 34 mm, längd ca 19 cm, vikt ca 74.4 g

Fint bruksskick. Glas med repa. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

874101

2021-03-28