Spiselhundar, hästfigurin, Beswick England

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SPISELHUNDAR, 1 par, samt Hästfigurin, porslin, 1900-tal, England, Beswick, bemålade, hundar märkta England, Beswick 1378-4, höjd 24 cm, häst höjd ca 15 cm

micronagg kan förekomma

874104

2021-02-11