Guido Biasi Färgitografi

Guido Biasi Färgitografi
Guido Biasi Färgitografi
Guido Biasi Färgitografi
Guido Biasi Färgitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUIDO BIASI, 1933-1984, färglitografi, stilleben, signerad och numrerad 40/420, bildyta ca 20x23 cm, stl ca 38x45 cm inkl ramverk

Gulnat blad. Ej examinerad ur ram.

874119

2021-02-14