Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
VÄGGLAMPA, skärm i flintgods i form av andhuvud, väggfäste av vitmetall, etikettmärkt, Gamla Stans Lampverkstad, 1900-talets andra hälft, längd ca 30 cm
Slitage på metalldelen.
874131
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här