Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHNNY ACOSTA (samtida): "Americangirl", 2 st, färgserigrafier, varav en signerad Acosta samt numrerad 69/250, ca 65x56 cm
Ej examinerade ur ram, en med spricka i glas
874144
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här