Johnny Acosta

Johnny Acosta
Johnny Acosta
Johnny Acosta
Johnny Acosta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY ACOSTA (samtida): "Americangirl", 2 st, färgserigrafier, varav en signerad Acosta samt numrerad 69/250, ca 65x56 cm

Ej examinerade ur ram, en med spricka i glas

874144

2021-02-11