Fritz Smedberg oljemålning

Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRITZ SMEDBERG (1900-1977): "Solig dag i Haukeli", signerad och daterad Smedberg -42, olja på pannå, 38x47 cm

874149

2021-02-10