Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", ur mappen "Årstiderna i skärgården", signerad roland S, 5/275, färglitografi, bildmått ca 29x38 cm
Löst bakstycke
874174
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här