Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

4 600 SEK

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", ur mappen "Årstiderna i skärgården", signerad roland S, 5/275, färglitografi, bildmått ca 29x38 cm

Löst bakstycke

874174

2021-02-10