Byrå
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1950/60-tal, 3 lådor, fanér i teak, senare bemålat underrede, handtag i mässing, nyckel finns, höjd ca 67 samt 82x39,5 cm
Kompletterat, ett handtag sitter löst bruks och åldersrelaterat slitage,
874187
2021-02-11