Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950/60-tal, 3 lådor, fanér i teak, senare bemålat underrede, handtag i mässing, nyckel finns, höjd ca 67 samt 82x39,5 cm

Kompletterat, ett handtag sitter löst bruks och åldersrelaterat slitage,

874187

2021-02-11