Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, metall samt svart glas, höjd ca 70 samt 56x37 cm
Smärre nagg, bruks och åldersrelaterat slitage
874189
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här