Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
SÄNGBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, 1 låda, bemålat, handag i patinerad mässing, höjd ca 56 samt 44x36 cm
F läckar, bruks och åldersrelaterat slitage
874195
2021-02-11