Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SÄNGBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, 1 låda, bemålat, handag i patinerad mässing, höjd ca 56 samt 44x36 cm

F läckar, bruks och åldersrelaterat slitage

874195

2021-02-11