Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "Adventure sur un canape", signerad Ardy, numrerad 87/100, färglitografi samt blandteknik, bladstorlek ca 76x56 cm
874210
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här