Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack,
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANNE DREUTLER (Tyskland 1942-2009 & ARTHUR ZIRNSACK född 1944): "Adam" och "Eva", skulpturer, Fyrklövern Studio Åhus, signerade och daterade 1998, numr. 56/499 och 52/499, höjd ca 18-19 cm
Bruksslitage
874211
2021-02-10