Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack,

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANNE DREUTLER (Tyskland 1942-2009 & ARTHUR ZIRNSACK född 1944): "Adam" och "Eva", skulpturer, Fyrklövern Studio Åhus, signerade och daterade 1998, numr. 56/499 och 52/499, höjd ca 18-19 cm

Bruksslitage

874211

2021-02-10