Guillermo Silva Santamaria

Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007): "Gone with the wind" monogramsignerad, carborundumetsning, bildmått ca 27x16cm

874215

2021-02-11