Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Cirkelkomposition, signerad Beck & Jung 1974, E.A.3, etikettmärkt, screentryck på plexi, ca 99x99 cm
Repor, slitage
874221
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här