Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, signerad Ola Billgren, daterad -71, numrerad Provtryck, motivmått 17,5x36,5 cm
gulnat blad, smärre foxing
874223
2021-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här