Litografi Ola Billgren

Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, signerad Ola Billgren, daterad -71, numrerad Provtryck, motivmått 17,5x36,5 cm

gulnat blad, smärre foxing

874223

2021-02-12