K-G Nilson serigrafi
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
K-G NILSON (född 1942), signerad och daterade K-G Nilsson 1983, 75/120, färgserigrafi, bildmått ca 44x70 cm
Kuntoraportti
874227
Päivämäärä:
2021-02-12