K-G Nilson serigrafi

K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

K-G NILSON (född 1942), signerad och daterade K-G Nilsson 1983, 75/120, färgserigrafi, bildmått ca 44x70 cm

Kuntoraportti

874227

Päivämäärä:

2021-02-12