Beck & Jung
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Cirkelkomposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1975, provtryck "Sven", färgserigrafi, ca 99x99 cm
Ej examinerad ur ram
874230
2021-02-19