Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Cirkelkomposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1974, 43/50, färgserigrafi, ca 99x99 cm
Ej examinerad ur ram
874232
2021-02-21