Per-Inge Isheden oljemålning

Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PER-INGE ISHEDEN(född 1937): "Nybroplan", signerad Isheden, daterad a tergo 1998, olja på duk, 49x64 cm

874254

2021-02-08