vaser strömbergshyttan

vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan
vaser strömbergshyttan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STRÖMBERGSHYTTAN, vaser 11st, 1950-60-tal, underfång i ametistfärgat glas, flera signerade Strömbergshyttan B936 ,B894, B544,B899, B936, några etikettmärkta, höjd ca 7-34,5 cm

Smärre repor, bruksslitage, en vas med kraftiga stötmärken, några osignerade

874259

2021-02-11