Tarik Hardaga olja

Tarik Hardaga olja
Tarik Hardaga olja
Tarik Hardaga olja
Tarik Hardaga olja

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

TARIK HARDAGA (född 1960):ryttarinna, signerad samt daterad TARIK HARDAGA ´96, olja på duk, ca 60x40 cm

874267

2021-02-13