Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ULF LARSSON (1900-tal), "Matfriarna", signerad och daterad Ulf Larsson 1976, blandteknik, ca 45x37 cm
Zustandsbeschreibung
Glas saknas
874282
2021-02-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner