Ulf Larsson blandteknik

Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ULF LARSSON (1900-tal), "Matfriarna", signerad och daterad Ulf Larsson 1976, blandteknik, ca 45x37 cm

Zustandsbeschreibung

Glas saknas

874282

2021-02-13