Ulf Larsson blandteknik

Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF LARSSON (1900-tal), Sagomotiv signerad och daterad Ulf Larsson 1975, blandteknik, ca 46x46 cm

Ej examinerad ur ram

874283

2021-02-13