Edition Luxe Rolex Sea-Dweller Armbandsur 1980-tal

Klubbat för:

150 000 SEK

Utropspris

180 000 SEK

ROLEX, Sea-Dweller, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, skruvkrona med Rolex krona, Oysterlänk med viklås ref 93150/585/L10, ref nr. 1665, serie nr. 6751702, verk nr. D109442, kaliber 1570, diam ca 40 mm

Fint bruksskick. Glas med repa. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

874285

2021-03-28