Hans Andersen Brendekilde

Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde
Hans Andersen Brendekilde

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS ANDERSEN BRENDEKILDE (Danmark, 1857-1942): Vinterklätt bymotiv, signerad H A Brendekilde, olja på duk, ca 39x48 cm

Ram med skador

874291

2021-02-09