Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR (4), 1900-talets slut, kromad stomme samt skinn, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

874298

2021-02-11