Ojemålning Jens Christian Bennedsen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN (1893-1967): Skogsmotiv med å, signerad, olja på duk, ca 50x63 cm

874300

2021-02-10