Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÄNGSTOMME, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, huvudgavelns höjd ca 100 samt bredd 96, sidostyckenas längd ca 197 cm
Slitage, ställvis kraftigt
874301
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här