Sängstomme

Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGSTOMME, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, huvudgavelns höjd ca 100 samt bredd 96, sidostyckenas längd ca 197 cm

Slitage, ställvis kraftigt

874301

2021-02-11