Edition Luxe Oris Big Crown Armbandsur 2000-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIS, Big Crown, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona märkt ORIS, halvstel integrerad länk med viklås i original, ref nr. 19.06291, kaliber 654, diam ca 36 mm, extra länkbit, manual med daterad inköpshandling från Douglas Krook, box med inredning samt ytterkartong original medföljer

Fint skick. Glas med liten repa. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

874308

2021-03-28