Dagbädd

Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAGBÄDD, 1900-talets slut, uppfällbar bädd, blå klädsel, utdragbar skiva på kortsidan, fanér och massiv björk, höjd ca 64 samt 166x68 cm

Fläckar, slitage, ställvis mer, enstaka fanérskada

874309

2021-02-11