Dagbädd
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAGBÄDD, 1900-talets slut, uppfällbar bädd, blå klädsel, utdragbar skiva på kortsidan, fanér och massiv björk, höjd ca 64 samt 166x68 cm
Fläckar, slitage, ställvis mer, enstaka fanérskada
874310
2021-02-11