Soffbord NC Sweden

Soffbord NC Sweden
Soffbord NC Sweden
Soffbord NC Sweden
Soffbord NC Sweden
Soffbord NC Sweden
Soffbord NC Sweden
Soffbord NC Sweden
Soffbord NC Sweden

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, 1970-tal, betsat trä, brännmärkt NC Sweden, höjd ca 50, 105x105 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, märken

874313

Päivämäärä:

2021-02-11