Soffbord NC Sweden
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, 1970-tal, betsat trä, brännmärkt NC Sweden, höjd ca 50, 105x105 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, märken
874313
Päivämäärä:
2021-02-11