Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, sengustaviansk stil, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 148, 90x38 cm

Ostadig, slitage, list med bortfall

874329

2021-02-11