Brosch Silver Tyskland

Brosch Silver Tyskland
Brosch Silver Tyskland
Brosch Silver Tyskland
Brosch Silver Tyskland

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BROSCH, silver, Tyskland, förgyllt finsilver 900, rund genombruten form, diam ca 50 mm, vikt ca 17.2 g

Bruksskick.

874337

2021-02-14