Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, alabaster, höjd 107 cm

Slitage, avslag

874349

2021-02-11