Oljemålning Jens Christian Bennedsen

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN (1893-1967): vinterklätt gårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 57x67 cm

Zustandsbeschreibung

874355

2021-02-10