Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JENS CHRISTIAN BENNEDSEN (1893-1967): vinterklätt gårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 57x67 cm
Zustandsbeschreibung
874355
2021-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner