Soffbord Säffle Möbelfabrik

Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, 1960-tal, underede av teak, kvadratisk skiva med emaljerad dekor, brännstämplad undertill Säffle Möbelfabrik, samt signerad i emaljskivan, höjd ca 53, 90x90 cm

Bruksslitage

874361

2021-02-14